srijeda, 28. travnja 2010.

SVEČANA PODJELA MEDALJA ZA SPORTSKA NATJECANJA, ŽUPANIJSKA DOMIJADA, 27.4.2010.

1. MJESTO NOGOMET
1. MJESTO ŠAH
1. MJESTO STRELJAŠTVO
1. MJESTO STOLNI TENIS


utorak, 27. travnja 2010.

SVEČANA PODJELA NAGRADA ZA SPORTSKA NATJECANJA

DANAS 27.4 2010. U UČENIČKOM DOMU GRADITELJSKIH STRUKA S POČETKOM U 20:15 ODRŽAT ĆE SE SVEČANA PODJELA NAGRADA ZA SPORTSKA NATJECANJA (šah, stolni tenis, streljaštvo i nogomet). MOLIMO UČENIKE DA SE ODAZOVU U ŠTO VEĆEM BROJU, POŠTO U PROGRAMU NASTUPAJU I NAŠI "KAUBOJI". NAKON DODJELE SLIJEDI PLES UZ GLAZBENI NASTUP GRUPE "PRVI POLJUBAC" !!!!

ponedjeljak, 26. travnja 2010.

O B A V I J E S T ! ! !

PREDZADNJA RADIONICA PLAVOG TELEFONA ODRŽAT ĆE SE U ČETVRTAK 29. 4. U 20:30 !!!!

srijeda, 21. travnja 2010.

PLESNA SKUPINA "TEKSAŠKI RENDŽERI" - 2. MJESTO STRUČNOG ŽIRIJA I 2. MJESTO UČENIČKOG ŽIRIJA





PLESAČI: Josip Barišić, šerif
Krešimir Ilić, kauboj
Manuel Međimurec, kauboj
Ivan Kaliinić, kauboj
Danijel Cindrić, konobarica
FOTOGRAFIRAO: Krešimir Došen i Matija Gredelj

utorak, 20. travnja 2010.

JELOVNIK !!!!! od 26. 4. do 2. 5. 2010.

DORUČAK

RUČAK

VEČERA

PON

26.4

BILJNI ČAJ

MARGO,MED,

MARMELADA

JUHA

JUNEĆI PAPRIKAŠ

TJESTENINA

ZELENA SALATA

BANANA

POHANA ŠUNKA

SATRICA

VOĆNI JOGURT

UTO

27.4

MLIJEKO/ČAJ

ČOKOLINO

JUHA

PEČENA PILETINA

RIZI-BIZI

ZELENA/RADIČ SALATA

JABUKA

KRUMPIR GULAŠ

JOGURT KOLAČ

SRI

28.4

VOĆNI ČAJ

ABC SIR

MESNA JUHA

SVINJSKI KARE

PIRE KRUMPIR/DINSTANI GRAŠAK

(CIKLA SALATA)

KRUŠKA

DINSTANA PILEĆA JETRICA

ŽGANCI

MLIJEKO

BANANA

ČET

29.4

BILJNI ČAJ

SALAMA

TOPLJENI SIR

VARIVO OD MAHUNA

FAŠIRANA ŠNICLA

ČOKOLADNA TORTICA

TJESTENINA CARBONARA

ZELENA SALATA

JABUKA

PET

30.4

VOĆNI ČAJ

PLETENICA

MARGO,MED

JUHA OD GLJIVA

RIŽOTO OD LIGANJA

PARMEZAN

ZELENA SALATA

CREMOSA

KNEDLE SA ŠLJIVAMA

VRHNJE

BANANA

SUB

1.5

MLIJEKO

NAMAZ DUKATELA

VOĆE

MESNA JUHA

BEČKI ODREZAK

RIZI-BIZI

PAPRIKA SALATA

BANANA

BUREK SA SIROM

FERMENTIRANI MLIJEČNI NAPITAK

NED

2.5

BILJNI ČAJ

MARGO,MED,

MARMELADA,

ABC SIR

VOĆE

MESNA JUHA

NARAVNI ODREZAK

PEČENI KRUMPIR

CIKLA SALATA

NESTLE TORTICA

SUHA VEČERA

PLAVI TELEFON SRIJEDOM

NOVA RADIONICA PLAVOG TELEFONA U SRIJEDU 21.4.2010. U 20:30...

MALONOGOMETNO PRVENSTVO DOMA

U utorak 20. 4. 2010. u 21:00 igraju odgojne skupine F : D, a u 21:30 odgojne skupine A : B !!!

"LUDARA" - 1. MJESTO UČENIČKOG ŽIRIJA








GLUMCI: Tomislav Blažičko, Hrvatska zvijezda
Kristijan Orešković, Bond, James Bond
Branimir Vdović, Liječnik
Krešimir Ilić, Nostradamus
Josip Barišić, Zviždač
Josip Sunko, Adolf Hitler
Nikola Šlogar, dr. Ivo Sanader
SCENARIST I REDATELJ: Josip Sunko
Fotografirao: Matija Gredelj i Krešimir Došen

ponedjeljak, 19. travnja 2010.

ŽUPANIJSKA DOMIJADA U KULTURI 2010

"Dr. Haus", Dani Cindrić, 2. razred
1. MJESTO STRUČNOG ŽIRIJA
1. MJESTO UČENIČKOG ŽIRIJA


"Svječnjak", Manuel Međimurec, 2. razred
1. MJESTO UČENIČKOG ŽIRIJA
2. MJESTO STRUČNOG ŽIRIJA

"Akt", Tihomir Hercigonja, 2. razred
3. MJESTO UČENIČKOG ŽIRIJA

srijeda, 14. travnja 2010.

KAKO SE ODUPRIJETI PRITISKU VRŠNJAKA, 14.4.2010.




PRVENSTVO U MALOM NOGOMETU

OBAVIJEST UČENICIMA KAPETANIMA NOGOMETNIH EKIPA SKUPINA A;B;C;D;E;F
U ČETVRTAK 15. TRAVNJA 2010. ZAPOČINJEMO S PRVENSTVOM DOMA U MALOM NOGOMETU.

RASPORED: četvrtak 15.4.2010. u 21:00 B : F,
u 21:30 C : D

utorak, 13. travnja 2010.

REZULTATI NATJECANJA "OŽUJAK - mjesec čistoće"

1.MJESTO

KINO ULAZNICE ZA FILM ILI KAZALIŠTE PO ŽELJI

+ ½ L COCA COLE ZA KINO!

2.MJESTO

JUMBO PIZZA ZA CIJELU SOBU

½ L COCA COLE

3.MJESTO

2 MALE PIZZE

1 BOCA COCA COLE ZA CIJELU SOBU

SKOK SOBA

2 MALE PIZZE

1 BOCA COCA COLE ZA CIJELU SOBU

Rang lista

Broj sobe

Bodovi

1.MJESTO

209

120

2.

108

109

3.

112

106

4.mj.-SKOK !

211

102

5.

202

98

6.

111

82

7.

208

80

8.

102

78

9.

205

71

10.

100

70

110

66

104

62

212

62

207

60

107

51

103

48

201

45

101

43

210

43

203

39

109

32

105

30

200

19