POJEDINAČNO PRVENSTVO UČENIČKIH DOMA U ŠAHU

Pojedinačno međudomsko natjecanje u šahu održalo se 2.3.2009. u prostorijama Doma sportova. Igralo se 9. kola, tempom 15 minuta po igraču. Iz našeg doma prijavilo se 9 učenika. Ukupan broj sudionika bio je 25. Nažalost nismo osvojili niti jednu medalju iako su M. Maček i L. Lukina bili jako blizu (po broju bodova bili su izjednačeni sa trećeplasiranima). Zabavili smo se, naigrali i vrijeme je brzo prošlo u ugodnom druženju. Tim turnirom završila je županijska domijada u šahu. Kada se osvrnemo na rezultate možemo biti više nego zadovoljni: osvojili smo prvo mjesto u ekipnom dijelu i bili odlični u pojedinačnom natjecanju. Sada nam jedino ostaje državna domijada i naša domska liga koja se polako bliži kraju. Naš trener Tomislav i prof. M. Čižić prezadovoljni našim uspjesima.

Napisao: Andrija Hanžek